NĚMČINA S RODILÝM MLUVČÍM 10+1 LEKCE ZDARMA

Individuální kurz na míru vašim potřebám

Místo konání: ON-LINE

Začátek: 25.05.2022 00:00 Konec: 31.12.2022 00:00 Cena: 4,400 Kč  vč. DPH  0%

Informace

Individuální kurz německého jazyka s rodilým mluvčím pro vaše dítě.
Cena zahrnuje 10 lekcí +1 ZDARMA
Délka 1 lekce je 50 minut
Doba konání výuky se sjednává podle požadavků rodičů. Intenzita výuky je také dle dohody. 

Známe talent dítěte pro jazyky i rychlost osvojování nových informací, rozpoznáme míru proaktivity k výuce, umíme ho motivovat a vést.

Jak to probíhá?
Známe svou práci, jsme profesionálové a proto se vás budeme ptát a dáme vám to nejlepší doporučení, aby výuka měla smysl a dítě se nejen na výuku těšilo, ale také se opravdu něco naučilo.

Výuka
Vše výše uvedené umíme vzít v úvahu a podle tohoto připravujeme jednotlivé lekce. Lektor se snaží s dítětem navázat přátelský vztah a "získat" ho pro jazyk. Lektor si úvodem s dítětem promluví, aby zjistil jeho znalosti a pokročilost. Podle toho upraví aktivity a úroveň konverzace. Lektoři umí pracovat s dětmi od úplného začátečníka až po velmi pokročilého.

Komunikace s rodiči
Chceme být vašim partnerem při jazykovém rozvoji vašeho dítěte. Budeme vás proto průběžně informovat o výsledcích vzdělávání vašeho dítěte. Budeme se společně domlouvat na intenzitě, obsahu i případné kontrole přípravy dítěte na výuku.

Intenzita výuky
Každé dítě je jiné. Víme to. Proto plán výuky doporučujeme až po seznámení se s vámi a vašim dítětem. Optimální intenzita je takto:
- Intenzivní výuka s vysokým a rychlým pokrokem: 3xtýdně
- Standardní výuka s normálním pokrokem: 2xtýdně
- Udržování znalostí s mírným pokrokem: 1xtýdně