Bezplatná výuka dětí zaměstnanců nemocnic

29.04.2020

Kvůli uzavření základních a středních škol jsme se rozhodli nabídnout zdarma on-line výuku angličtiny, němčiny a francouzštiny pro děti zaměstnanců nemocnic jako pomoc rodičům, kteří si nemohou vzít v době koronaviru volno.

Chtěli jsme takto pomoci zdravotníkům, kteří jsou v první linii, protože víme, že hlavně oni potřebovali naši podporu. Proto jsme nabídli to, co umíme nejlépe. 8 hodin individuální jazykové výuky, 1 lektor na 1 dítě a to zcela zdarma. Děti zdravotníků učíme jazyky zábavnou a zážitkovou formou. Jedná se primárně o konverzační hodiny.

Zájem je nakonec mnohem větší než jsme původně předpokládali. Bohužel, nám ani naše kapacity nestačí, takže nové kurzy už neumíme otevřít. Přesto jsme byli schopni nabídnout výuku drtivé většině dětí zdravotníků. Jsme rádi, že můžeme pomáhat lidem, kteří to dnes nejvíce potřebují.

Děkujeme všem našim lektorům, kteří nás v této myšlence podporují a rozhodli se bezplatně nabídnout své volné kapacity pro dobrou věc!

Napište nám

Chcete se o našich kurzech a hodinách dozvědět víc? Nenašli jste potřebnou informaci nebo nás chcete zkrátka poznat? Ozvěte se nám!